WYNIKI 2021

OOM I MISTRZOSTWA POLSKI U17 w podnoszeniu ciężarów Biłgoraj, 8-11.07.2021 rok

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscePunkty
1Płodziszewski Aleksander20058177,10606060707578135168,4142

Szukamy Młodych Talentów Ciechanów 27.06.2021

 DZIEWCZĘTA               
                 
L.p.Nazwisko i ImięKlubRok ur.WIEKBieg wahadłowyPiłka lekarskaTrójskokPodrzut technicznyWynik końcowyM-ce
wynikPKT.wynikPKT.wynikPKT.IIIIIISuma
 100 cm1 cm
 DZIEWCZĘTA DO 10 LAT               
1Strzelczyk AgataImpuls Warszawa2012911,7535505709430303090287I
2Pawłowska AntonikaCros Trening20111012,0524405508017242869241III
3Chilarzewska OliwiaCros Trening20111012,1515545107222232469246II
4Więckowska KlaudiaCros Trening20111011,8534405508021212163236IV
5Gronowska ZofiaCros Trening20111012,8494405508015161445214V
6Stursiak NikolaMazovia Ciechanów2012922,0123335609230122971208VI
                 
                 
 DZIEWCZĘTA DO 12 LAT               
1Stursiak ZuzannaCLKS Mazovia20091210,5589906908830303090326I
2Postek AmeliaLMPKPC Sokoło Podl20101111,8535475006027282984244IX
3Malaszewska GabrielaLMPKPC Sokoło Podl20101113,0484395006025242675221XIII
4Gromek DominikaLMPKPC Sokoło Podl20101111,9523315206427282984231X
5Zajadacz Aleksandra LMPKPC Sokoło Podl20081314,3437734805725302984257VII
6Szymańska MajaWLKS Siedlce20081311,4548765806830303090288III
7Simonyan ElinaWLKS Siedlce20081312,6505505206430303090254VIII
8Orłowska KalinaCros Trening20091214,2435504003015151545168XIII
9Zapust GabrielaAtleta Ostrołęka20081311,156121156007024262676317II
10Załęska DariaAtleta Ostrołęka20081311,7538765006027253082271IV
11Kulesza MajaAtleta Ostrołęka20081311,5548765406226262375267V
12Stachurska JuliaAtleta Ostrołęka20081312,1526635006030303090265VI
13ZeraMajaAtleta Ostrołęka20101111,3556635507014161343231X
14Misiak MagdalenaLMPKPC Sokoło Podl20091212,0525474504023303083222XI
 CHŁOPCY               
                 
L.p.Nazwisko i ImięKlubRok ur.WIEKbieg wahadłowyPiłka lekarskaTrójskokPodrzut techniczneWynik końcowyM-ce
wynikPKT.wynikPKT.wynikPKT.IIIIIISuma
 100 cm1 cm
 CHŁOPCY DO 10 LAT               
1Bakuła WojciechAtleta Ostrołęka20111012,3517685808622182262267I
2Pokora HubertAtleta Ostrołęka20111011,7533305508020172158221III
3Bałabas DawidCros Trening2014714,5423253006013131339166VIII
4Gronowski MirosławCros Trening2013812,6503255009014131441206V
5Jastrzębski JanWLKS Siedlce20111012,5506575107225272577256II
6Pietras IgorClks Mazovia2012914,5423304807623232369217IV
7Pierts JakubClks Mazovia2016517,7292193806617181954168VII
8Marczak AlanImpuls Warszawa2014714,1443303206422221963201VI
9                
                 
 CHŁOPCY DO 12 LAT               
1Więch Igor Atleta Ostrołęka20071410,259101006808830303090337I
2Zyśk BartłomiejAtleta Ostrołęka20081311,6546625307826252778272IV
3Mróz KacperAtleta Ostrołęka20091210,5589936207429272480305II
4Komania MarcelAtleta Ostrołęka20101111,2556565006017151648219IX
5Tomczak BłażejAtleta Ostrołęka20101110,8575516008015151747235VIII
6Tumiński DamianAtleta Ostrołęka20101112,1524424605214131744190XI
7Dusza NatanWLKS Siedlce20081312,8498805007028292986285III
8Pawłowski MarcelCros Trening20101111,7536575707425222370254VII
9Lubiński FilipCLks Mazovia20101111,0566595507027272781266V
10Styrsiak KacperCLks Mazovia20101111,9525475857728272782258VI
11Misiak RadosławLMPKP Sokołów Podl20101114,5423314004025232472185XII
12Dzięgielewski AdamAtleta Ostrołęka20101111,4545505807613121136216X

Otwarte Mistrzostwa Województwa Maz. Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów do lat 17. Siedlce 26.06.2021

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat.wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscepunkty
1ZAPUST GABRIELA20088178,132353842455088102.8445
2STACHURSKA JULIA KRYSTYNA2008+8186,92831343841457583.7755
3WIĘCH IGOR20074943,332363845505386163.03936
4PŁODZISZEWSKI ALEKSANDER20058176,2576065757878135169.4627

10. Turniej im. Jana Hawrylewicza Siedlce – 2021-06-19

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscePunkty
1KULESZA DOMINIK19999690,60100105112130105121,129

XXXI Mędzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters Raszyn 11.06-13.06.2021

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscePunkty
1JANCZEWSKI KAROL19778180,60858890103103109197285,453

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 im. Zygmunta Klepackiego 29.05.2021 Siedlce

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat.wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscepunkty
1ZAPUST GABRIELA20088176,73034374245508296.63945
2STACHURSKA JULIA KRYSTYNA2008+8189,92528313540427380,8345
3WIĘCH IGOR20074943,630333642465082154.4836
4PŁODZISZEWSKI ALEKSANDER20058175,9556065657073133167.30627

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów Siedlce 13-16.05.2021

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat.wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscepunkty
1ZAPUST GABRIELA2008+7676,43032354043468195,6472
2STACHURSKA JULIA KRYSTYNA2008+7689,92426283337416976,0990
3WINNICKI STANISŁAW20084541,621232427313555108,21160
4WIĘCH IGOR20074543,926293240444779147,9181
5PŁODZISZEWSKI ALEKSANDER20058176,3505560606571131164,32100

Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Deadlift. 09.05.2021 ZALESIE

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaP1P2P3WYNIKSinclairMiejscePunkty
1Borkowski Jakub199610091,4250260272,5272,51

MISTRZOSTWA POLSKI U-20 ZAMOŚĆ 23-25.04.2021

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscePunkty
1KULESZA MARCIN20029691,4778383103110111194222,994

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO U-23 SIEDLCE 10.04.2021

L.pNazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscePkt
1TRZCIŃSKI WIKTOR20008179,50778287100108115202247,7581
2KULESZA DOMINIK19999690,5095105110115125125220253,9054
3KULESZA MARCIN20029689,8070758295100106188217,7090

Puchar Polski Masters w Podnoszeniu Ciężarów – V Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora. KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 27.03.2021

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejscePunkty
1JANCZEWSKI KAROL19778180,5808487100106107191278,55

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego do 20 lat 26.03.2021 SIEDLCE

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat.wag.Waga ciałaR1R2R3P1P2P3DwubójSinclairMiejsce
1ZAPUST GABRIELA20088176,52831333841447790,94
2STACHURSKA JULIA KRYSTYNA2008+8188,32123252830335864,43
3WINNICKI STANISŁAW20085539,620212326283051105,28
4WIĘCH IGOR20075542,827272740424572138,05
5KRUKOWSKI WIKTOR20059691,7556062657075137157,25

Mistrzostwa Europy XPC w Trójboju Siłowym 19 marca 2021 Siedlce

L.p.Nazwisko i imięUr.Kat. wag.Waga ciałaPRZYSIADWyciskanieCiąg martwyWYNIKSinclairMiejscePunkty
1Borkowski Jakub199610091,42201602706504

Pierwszy krok w podnoszeniu ciężarów 04.03.2021 OSTROŁĘKA

L.p.NazwiskoImięKat. wiekowaKat.
wagowa
R.1R.2RwanieP. 1P.2PodrzutDwubójPunkty
Sinclair’a
MiejsceData
1STACHURSKA JULIA2008 MŁ89,61517,5202525284853304.03.21
2WINNICKAGABRIELA2007 MŁ78,71517,5202225284855,9204.03.21
3ZAPUSTGABRIELA2008 MŁ77,72028333740437385,5104.03.21
4WIĘCHIGOR2007 MŁ43,925283136404071132,9104.03.21
5WINNICKISTANISŁAW2008 MŁ39,417,519,52222252850103,6204.03.21
6BAKUŁAWOJCIECH201157,18,810,61215,21717,82943,8404.03.21
7MRÓZKACPER200951,81517,5202025284878,1304.03.21