01 maja 2023 w Siedlcach mocowali się sztangiści o tytuły najlepszych otwartych mistrzostw województwa mazowieckiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych do lat 17.Pod opieką Zenona Grądzkiego i Władysława Niedźwieckiego Ostrołękę reprezentowali: Olga Komoszewska, Julia Stachurska, Maja Zera, Dawid Kalwara, Radosław Krupa i Kacper Mróz.Olga w kategorii wagowej 59 kg z wynikiem 60 kg zajęła 4. lokatę, […]
Od 24 do 26 marca 2023 w Ciechanowie odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. 18-letni Aleksander Płodziszewski ostrołęcki sztangista powoli wraca na ciężarowe pomosty. 8-miesięczną przerwę wymusiła kontuzja śródstopia nabyta na wychowaniu fizycznym. Uzyskany wynik nie szokuje, ale daje nadzieję na normalne treningi i starty. Olek wyrwał 55 kg a podrzucił […]










