WYNIKI 2020

Mikołajkowy Wielobój Atletyczny Ostrołęka 09.12.2020

L.p.NazwiskoImięR. ur./klasaB. wah. 4×10/punkty Skłony z leżenia/pktSok obunóż/pktPodrzut 1/pkt Podrzut 2/pkt Podrzut 3/pktSuma podrzut/pktWynik końcowy/pktZajęte miejsce
1OrłowskaAleksandra2011/3607556121211352261
2ZeraMaja2010/4605956151615462213
3CharuckaAlicja2010/4575565151515452222
1KrawczykDagmara2008/6355045152020551851
2NiedzwieckaOliwia2008/6343845192115551722
3ŻelaznaNatalia2008/6424638141515441703
1ZapustGabriela2008/7536267303029892711
2ZalewskaHanna2007/7415048282828842232
3KuleszaMaja2007/7505051252420692203
WinnickaGabriela2007/7423647211923631884
5StachurskaJulia2008/7394647152020551875
1MrózKacper2009/5565465283030882631
2KrajzaKacper2009/5474852252528782252
3WinnickiJan2011/3424653202022622033
4SzczubełekMichał2012/2474263151717492014
5TumińskiDamian2010/4453855151414431815
6ZyśkKonrad2009/5424234152215521706
1WinnickiStanisław2008/6516054303029892541
1WięchIgor2007/7559064303029892541
2ZyśkBartłomiej2007/7465048262828822262
3PóźniewskiWiktor2007/7253536171920561523
1Wysocki Paweł2006/8605868282828842701
2TurskiSzymon2006/8586774202019592582
3StolarczykSzymon2006/8554769202422662373
4PóźniewskiKacper2006/8454557151822532004
5KrajzaPiotr2006/8434551191519531925
6ZalewskiRyszard2006/8554538151515451836

Mistrzostwach Świata Federacji XPC w trójboju siłowym Siedlce 21.11.2020

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiek.Kat. wagowaWyciskanieCiągPrzysiadWynikMiejsceData
1BorkowskiJakubOpen100160260205625421.11.2020

Wojewódzki Wielobój Atletyczny Ciechanów 21.11.2020

L.p.NazwiskoImięR. ur./do ? latB. wah. 4×10Rzut piłkąSkok obunóżPodrzut 1 Podrzut 2 Podrzut 2Suma podrzutWynik końcowyMiejsce
1OrłowskaAleksandra2011/10594263121214382021
2ZeraMaja2010/10612072131515431962
3ZapustGabriela2008/13683561151818512155
4KuleszaMaja2008/134916491618175116510
5StachurskaJulia2008/13357291922216213313
6KrawczykDagmara2008/134816401510154014412
7DzięgielewskiAdam2010/10603373161719522183
8DzięgielewskiKarol2011/10613280161819532262
9Więch Igor2007/13743874242524732594
10ZyśkBartłomiej2008/13612553131313391787
11MrózKacper2009/13713065192122622286
12KrajzaKacper2009/13551751171819541778

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzików, Juniorów młodszych i Juniorów, tj. odpowiednio do 15,17 i 20 lat Siedlce 24.10.2020

L.p Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1TrzcińskiWiktor3Junior8180110190 234.73 124.10.2020
2PłodziszewskiAleksanderJunior młodszy815060110 139.70 2 24.10.2020
3KuleszaMarcinJunior8995127222 258.73 1 24.10.2020
4Osowiecki DawidJunior młodszy1096780147 160.18 1 24.10.2020
5ŁubaKrystianJunior109+6478142 143.25 1 24.10.2020

XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters Piekary Śląskie, 23-25.10.2020

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1NiedzwieckaJustyna271395392 138,1 124.10.2020
2JanczewskiKarol28190108198 283,9 125.10.2020

Mistrzostwa Polski U20 Gdańsk – 2020.10.08-11

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1TrzcińskiWiktorU 208177103180 222.82 1410.10.2020
2KuleszaMarcinU 208994117211 246.03 9 10.10.2020

Mistrzostwa Polski do lat 17 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 24-27.09.2020

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1OsowieckiDawidU17102+6075135 147.68 1627.09.2020

Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego do lat 16. Ciechanów 19.09.2020

L.p Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod.Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1PłodziszewskiAleksander16815050100 124.64 219.09.2020
2KrukowskiWiktor16894357100 118.14 7 19.09.2020
3OsowieckiDawid16+1026576141 153.89 3 19.09.2020

9. Turniej im. Jana Hawrylewicza Siedlce – 2020-09-06

L.p Nazwisko ImięKat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod.Dw.SINCLAIR’A Miejsce Data
1KuleszaDominik23Open125155280 315.47 506.08.2020

Puchar Polski Masters – Grand Prix im. J. Jaśniaka Seniora Konstantynów, 05.09.2020 r

L.p Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1NiedzwieckaJustyna271395291 140,5 705.09.2020
2JanczewskiKarol28186104190 272,0 505.08.2020

Ogólnopolskie Igrzyska LZS Ciechanów – 2020-08-28

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1TrzcińskiWiktor208182107189 237.41 928.08.2020
2KuleszaMarcin209692115207 240.40 128.08.2020

Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym federacji XPC Zalesie 27-28.08.2020

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowa Wyc.CiagPrzysiadWynikMiejsceData
1BorkowskiJakubOpen100155250215620628.08.2020

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenie LZS do 15 i 17 lat, Zamość 20-23.08.2020r

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa Kat. wagowaRw.Pod.Dw.SINCLAIR’A MiejsceData
1OsowieckiDawid17109 61 71132 143.03 923.08.2020

Wyciskanie odważnika 12 kg kobiet OPEN

L.p. Nazwisko Imię Rok ur. Waga Miejscowość Liczba powtórzeń Miejsce
1NiedzwieckaJustyna1978OpenObierwia511
2WojnarBarbara1980OpenOstrołęka472
3CybulskaOlga2004OpenŻebry Ostrowy123
4BrzostekWeronika2004OpenSeroczyn74

Wyciskanie odważnika 24 kg mężczyźni powyżej 85 kg

L.p. Nazwisko Imię Rok ur. Waga Miejscowość Liczba powtórzeń Miejsce
1PrzychodzeńPrzemysław199885+Ostrołęka711
2Cybulski Krzysztof 1973 85+ Żebry Ostrowy 67 2
3TopólskiPiotr200085+Kałęczyn273

Wyciskanie odważnika 24 kg mężczyźni do 85 kg

L.p. Nazwisko Imię Rok ur. WagaMiejscowośćLiczba powtórzeń Miejsce
1PacDawid198985Lelis921
2TrzcińskiWiktor200085Kadzidło602
3Cybulski Arkadiusz199785Żebry Ostrowy333
4PomiechowskiDaniel200085Rzechowo-Gać334
5KozickiMarcin200085Kałęczyn195

Wyciskanie sztangi leżąc kobiet OPEN

L.p. Nazwisko Imię Rok ur. kat. wagowa Miejscowość Pod. 1 Pod. 2 Pod. 3 Miejsce
1NiedzwieckaJustyna1978OPENObierwia4045481
2WojnarBarbara1980 OPEN Ostrołęka4045482
3GórkaJoanna1990 OPEN Ostrołęka 3040453
4SulewskaKatarzyna1976 OPEN Ostrołęka 3040454

Wyciskanie sztangi leżąc mężczyzn powyżej 85 kg

L.p. Nazwisko Imię Rok ur. kat. wagowa Miejscowość Pod. 1 Pod. 2 Pod. 3 Miejsce
1PiotrakKrystian199585+Ostrów Maz.2052152251
2BorowyRadosław199585+Warszawa1801952002
3PrzychodzeńPrzemysław198885+Ostrołęka1851952003
4BorkowskiJakub199685+ Atleta Ostrołęka 1501551604
5KuleszaDominik199985+ Atleta Ostrołęka 1501551585
6KuleszaMarcin200285+ Atleta Ostrołęka 1001101206
7KaczmarczykMarcin198285+ Atleta Ostrołęka 951051127
8NiedźwieckiWładysław195385+ Atleta Ostrołęka 7073X8

Wyciskanie sztangi leżąc mężczyzn do 85 kg

L.p. Nazwisko Imię Rok ur. kat. wagowa MiejscowośćPod. 1 Pod. 2 Pod. 3 Miejsce
1MertensPiotr197885Warszawa1471571601
2PomiechowskiDaniel200085Rzechowo-Gać1151251352
3KozickiMarcin200085Kałęczyn87951003
4PłodziszewskiAleksander200585Atleta Ostrołęka4050554

Otwarte Mistrzostwa LZS Województwa Mazowieckiego do 17 lat Siedlce – 2020-08-02

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1JanczewskaOliwia1748262753 84.01 102.08.2020
2OsowieckiDawid171096070130 142.40 102.08.2020

Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza Bryzka 01.08.2020 Siedlce

L.p. Nazwisko Imię Kat. wiekowa kat. wagowa Rw. Pod. Dw. SINCLAIR’A Miejsce Data
1KuleszaMarcin209692125217 247.88 1301.08.2020

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 17 lat 14.07.2020 Siedlce

L.p.NazwiskoImięKat. wiekowakat. wag.Rw.Pod.Dw. SINCLAIR’A MiejsceData
1OsowieckiDawid17 102 5157108 118.90 314.07.2020

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego Juniorek i Juniorów do lat 20 w dwuboju olimpijskim 20.60.2020

L.p.NazwiskoImięKat. wiekowaKat. wagowaRwaniePodrzutDwubój SINCLAIR’A MiejsceData zaw.
1TrzcińskiWiktorJunior74,980102182230,63520.06.2020
2KuleszaMarcinJunior92,791116207236,46420.06.2020
3ŁubaKrystianJunior1506283145146,17220.06.2020

FERIE z Wielobojem Atletycznym Obierwia 18.02.2020

L.p.NazwiskoImięR. ur./klasaB. wah. 4×10/punkty Rzut piłką lek./pktSok obunóż/pktSuma podrzut/pktWynik końcowy/pktZajęte miejsce
1NiedzwieckaOliwia20084528374216211
2ZalewskaUrszula2008526255582272
3WysockaJulia2008455652532065
4StachurskaJulia2008506545512113
5KuleszaMaja2008596522562026
6ZalewskaHanna2007454743551909
7JanczewskaOliwia2007577157592441
8WinnickaGabriela2007406735491918
9GiersMagdalena20084649224316012
10ZeraMaja2010497638351987
11OrłowskaAleksandra2011596058312084
12KoziołKatarzyna20094851392816610
1MróżKacper2009557962582541
2KrajzaKacper20095145443617614
3TumińskiDamian20104842393216115
4DzięgielewskiADam2010574959281938
5DzięgielewskiKarol20115645572518312
6SyrowikSebastian2010526941311938
7TomczakBłażej2010575159321997
8 Stolarczyk Adam2007537654332166
9 Stolarczyk Karol2006589254282323
10ZyśkBartłomniej20085343484318710
11MakowskiStanisław2008509553502482
12WinnickiStanisław2009536348592235
13KRAJZA PIOTR 20064310046372264
14KRUPKAKACPER20065344463718013
15WINNICKIJAN20114957393918411