Mistrzostwa Woj. Mazowieckiego U20 i U23

16 maja 2026r. w sobotę Centrum Sportowe Raszyn było areną rywalizacji o prymat najlepszych sztangistów woj. mazowieckiego juniorów (18-20) i młodzieżowców (21-23).

Uczniowski Klub Sportowy ATLETA Ostrołęka reprezentowali: Amelia Larm, Julia Stachurska i Jan Mielnicki.

Julia Stachurska z wynikiem 155 kg w dwuboju została najlepszą zawodniczką wśród juniorek tj. mistrzynią woj. mazowieckiego. Amelia Larm z wynikiem 82 kg stanęła na trzecim stopniu podium w klasyfikacji juniorek woj. mazowieckiego. Amelka ustanowiła rekord życiowy w dwuboju olimpijskim. Start Janka Mielnickiego zakończył się niepowodzeniem, ponieważ nie zaliczył żadnego podejścia w rwaniu i nie został sklasyfikowany w dwuboju. Należy zaznaczyć, że zawody rozgrywano tylko w klasyfikacji open a nie prowadzono klasyfikacji rywalizacji wg kategorii wagowych.