Worek rekordów życiowych i wszyscy ostrołęccy siłacze na podium zwycięzców W niedzielę 24 maja 2026 roku w Siedlcach rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 15 lat w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystąpiło 57 uczestników z 11 klubów. Ostrołękę reprezentowała ósemka sztangistek i sztangistów UKS ATLETA Ostrołęka. Kaja Jeziorkowska w kategorii wagowej 57 kg zalicza […]

Czytaj dalej

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenie LZS do 15 i 17 lat odbyły się w dniach 20 – 23.08.2020 r. w Zamościu w hali sportowej ZSP Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102. W zawodach wystartowały 44 kluby z całej Polski, wśród nich UKS ATLETA Ostrołęka. Na 11 województw, zwyciężyła wielkopolska a województwo mazowieckie ukończyło rywalizację na miejscu 2 […]

Czytaj dalej