Wielobojowo z UKS ATLETA Ostrołęka w SP 4 Ostrołęka

20 września 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 Ostrołęka UKS ATLETA zorganizował Wielobój Atletyczny. Przeprowadzony był w czterech konkurencjach: bieg 4×10, skok obunóż z miejsca, rzut piłką lekarską i rwanie sztangi na technikę. Do uczestnictwa zgłosiło się trzydzieści dziewcząt i chłopców, uczniów klas: VIII, VII, VI i V.

Wśród dziewcząt najlepszą wieloboistką SP 4 została Emilia Owczarska – medal złoty. Medal srebrny przypadł Karolinie Golon. Trzecie miejsce na podium wywalczyła Natalia Gałenza.

Złoto wśród chłopców wywalczył Dawid Mielnicki. Srebrny medal przypadł Mikołajowi Baczewskiemu. Natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Maciałek.

Cała trzydziestka uczestników walczyła dzielnie o jak najlepsze lokaty.

Sędzią głównym zawodów był jeden z trenerów ostrołęckich atletów Jakub Borkowski a pomagał mu również nasz trener Marcin Winnicki. Bardzo pomocne w przeprowadzeniu tych zawodów okazały się ich zawodniczki: Gabrysia Zapust i Gabrysia Winnicka. Ogromną pracę wykonali nauczyciele wychowania fizycznego SP 4 w Ostrołęce (Wojciechowice) z panem Marcinem Baczewskim na czele, za co składamy im serdeczne podziękowania.
Serdecznie dziękujemy również Dyrekcji szkoły za podjęcie współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym ATLETA Ostrołęka na niwie sportowej.